Novinky

Informace z první ruky

Společnost    Produkty    Služby & Podpora    Informace    Kontakty
  Představujeme Rittal | Pracujte pro nás | Certifikát ISO 9001 | Všeobecné obchodní podmínky
Kontakty | Spolupracujeme | Friedhelm Loh Group
  Systémy rozváděčových skříní | Klimatizační systémy
Silnoproudé rozvody | Řešení pro IT aplikace | Fyzické zabezpečení IT
Komunikační systémy | Skříně s protipožární odolností | Modifikace
  Objednávka katalogu | Download katalogu (Elektronické katalogy - PDF)
Vrácení zboží | Reklamace | Servis chlazení
  Novinky | eNews | Veletrhy
Semináře a školení
  Kontaktní informace
Jak se k nám dostanete
ÚNOR 2014
Nový KATALOG 2014/2015

Ucelená systémová nabídka pro průmysl a IT
Představujeme Vám nový Katalog 2014/2015, který na svých 744 stranách obsahuje ucelenou systémovou nabídku pro průmysl a IT. Objevte všechny dimenze přidané hodnoty Rittal – The System.

» Objednávku tištěného katalogu či stažení elektronické verze můžete provést zde.

   
LISTOPAD 2013
Pozvánka na veletrh SPS IPC DRIVES 2013

Pod heslem „next level for industry“ představí společnost Rittal na letošním ročníku veletrhu SPS IPC DRIVES, jednoho z předních evropských veletrhů pro automatizaci, své poslední novinky v oblasti rozvaděčových skříní. Na stánku o velikosti více než 1000 m2 budou k vidění všechny stupně přidané hodnoty, které poskytuje aliance Eplan, Rittal a Kiesling. Mezi další novinky, které budou na našem stánku k vidění, mimo jiné patří nový katalog Rittal 2013/2014, NEMA 4/4x verze samostatně stojících skříní SE 8, nové PC skříně na bázi SE 8, systém nosných ramen CP 60/120/180, chladicí jednotky s TÜV certifikací a rozváděče odpovídající nové normě IEC 61439.
Přijeďte se do Norimberku ve dnech 26. až 28. listopadu 2013 podívat. Těšíme se na Vás v hale 5 na stánku 111.

» Stránky veletrhu
» Mapa výstaviště

   
ŘÍJEN 2013
Pozvánka na odbornou konferenci
Cloud Computing Conference

» Společnost Rittal Vás, jako hlavní partner, srdečně zve na již 5. ročník odborné konference Cloud Computing Conference, která se uskuteční 5. listopadu 2013 v kongresovém centru U Hájků v Praze.
5. ročník Cloud Computing Conference se věnuje možnostem modelu cloud computingu, novinkám a souvisejícím tématům.


» Program konference
» Informace pro návštěvníky a registrace

   
ZÁŘÍ 2013
Certifikované chladicí jednotky

Rittal je prvním výrobcem na světě, který nechal celý svůj sortiment chladících jednotek otestovat nezávislou certifikační institucí. Naši zákazníci tímto získávají naprostou jistotu, že použité jednotky budou dodávat deklarovaný jmenovitý chladicí výkon s maximální účinností.

Více o výhodách certifikace je uvedeno » zde.

   
SRPEN 2013
Nové PC skříně na bázi SE8

» Novinkou v naší nabídce jsou skříně pro PC na bázi samostatně stojících skříní SE8.
Celistvě tvarované boční panely a střecha, vnitřní prosklené zamykatelné dveře a uzamykatelná výsuvná klávesnice PC skříní poskytují zvýšenou ochranu proti neoprávněnému přístupu. Systémové příslušenství Rittal Vám zajistí komfortní instalaci vnitřního vybavení.


   
ČERVEN 2013
Nový katalog – Chladicí systémy LCP

Přinášíme Vám nový katalog pro výběr správného chlazení Vašich IT instalací. V ucelené formě tak získáte přehled naší nabídky pro chlazení IT aplikací, včetně všech novinek prezentovaných na letošním veletrhu CeBIT.

Katalog v tištěné formě zdarma objednávejte » zde.
Katalog v elektronické formě je ke stažení » zde.

   
ČERVEN 2013
Software RiTherm pro návrh chlazení rozváděčů

Chlazení rozváděčů bývá vzhledem k instalovanému výkonu velmi často nedostatečné nebo naopak předimenzované. Abyste si mohli být vždy jisti, že Vaše rozváděče jsou chlazeny správně, připravili jsme pro Vás software RiTherm i jako aplikaci pro chytré telefony.

Podívejte se, jak snadno lze výpočet na telefonu provést.
Aplikace pro iOS je ke stažení » zde.
Aplikace pro Android je ke stažení » zde.

CD se softwarem RiTherm pro PC zdarma objednávejte » zde.

   
ČERVEN 2013
Inovativní nástroje pro projektanty

Společná roadshow společností RITTAL, Eplan, Lapp Kabel a Phoenix Contact úspěšně skončila a tímto bychom rádi poděkovali všem účastníkům za jejich zájem a čas vyslechnout si nejnovější trendy v oblasti průmyslové automatizace.
Sledujte naše stránky, brzy zde uvedeme reportáž z naší roadshow.

   
KVĚTEN 2013
Inovativní nástroje pro projektanty elektrotechniky a průmyslové automatizace

Zveme Vás na společnou roadshow společností RITTAL, EPLAN, LAPP KABEL a PHOENIX CONTACT, která proběhne na přelomu května a června ve čtyřech městech ČR.

V rámci jednotlivých přednášek získáte kompletní informaci o všech novinkách a nástrojích, které naše společnosti nabízejí a které Vám mohou usnadnit práci.

Pozvánku se všemi detaily naleznete » zde.

Termíny a města:
 • 28.5. OSTRAVA / Clarion Congress Hotel
 • 4.6. PLZEŇ / Primavera Hotel & Congress centre
 • 5.6. PRAHA / Wellness Hotel Step
 • 6.6. BRNO / Maximus Resort

 • Možnost podání přihlášek na ROADSHOW skončila dne 29. května 2013.

     
  DUBEN 2013
  Novinky RITTAL z Hannover Messe 2013

  Na světově nejvýznamnějším průmyslovém veletrhu, který se před několika dny konal v německém Hannoveru, představila společnost Rittal v souladu s mottem „next level for industry“ řadu novinek.
  Pokud jste neměli příležitost shlédnout naše novinky vystavené na více než 2 000 m2 osobně, nabízíme vám tímto přehled toho nejvýznamnějšího.

  » Partnerství s přidanou hodnotou – kompletní řešení od 3D návrhu pomocí softwaru ePLAN až po zákaznické úpravy v lokálním modifikačním centru.

  » Chladicí jednotky s certifikací TÜV – Rittal je prvním výrobcem na světě, který nechal celý svůj sortiment chladících jednotek otestovat nezávislou certifikační institucí. Naši zákazníci tímto získávají naprostou jistotu, že použité jednotky budou dodávat deklarovaný jmenovitý chladicí výkon a maximální účinnost.

  » Nový systém nosných ramen – jeden systém pro všechny úrovně zatížení od 600 do 1 800 N. Jednotný vzhled a široká variabilita v kombinacích.

  Přehledový katalog novinek 2013 i s technickými detaily jsou ke stažení zde.
     
  BŘEZEN 2013
  Navštivte náš stánek E06 v hale 11 na veletrhu Hannover Messe v době od 8. do 12. 4. 2013!

  Ústředním tématem letošního již 66. ročníku veletrhu Hannover Messe, který je bezesporu v oblasti výstavnictví evropskou jedničkou a zaměřuje se především na nové technologie a inovace, je všeobjímající motto Integrated Industry.
  Společnost Rittal, jako již tradičně, patří k největším vystavovatelům a na svém stánku o velikosti 2 000 m2 mimo jiné představí novinky v oblastech systému řadových skříní TS 8, systému přípojnic RiLine 60 či TopTherm chillerů pro chlazení strojů a procesů.
  Přijeďte se podívat, těšíme se na Vás!

  » Stránky veletrhu
  » Mapa výstaviště
     

  BŘEZEN 2013
  Pozvánka na odbornou konferenci IT Security workshop 2013

  » Společnost Rittal Vás, jako hlavní partner, srdečně zve na již 7. ročník odborné konference IT Security workshop, která se uskuteční 19. března 2013 v kongresovém centru U Hájků v Praze.
  Cílem 7. ročníku IT Security Workshopu je seznámit odborníky podílející se na budování a řízení informační bezpečnosti s riziky v oblasti ochrany dat a s možnostmi jak tato rizika snížit.


  » Program konference
  » Informace pro návštěvníky a registrace
     
  BŘEZEN 2013
  RiMatrix S – První sériově vyráběné datové centrum – jednoduše zapojte a začněte používat!

  Na letošním veletrhu CeBIT představila společnost Rittal světovou novinku v oblasti řešení datové infrastruktury. Pro datová centra, která se dosud budovala výhradně jako zákaznická řešení, nyní nabízí standardizované, předem nakonfigurované řešení. Tím se výrazně zjednoduší a časově zkrátí výstavba nových datových center i rozšíření stávajících realizací. Časově náročné plánování a konfigurace datových center je minulostí. RiMatrix S je odpovědí na takové požadavky, jako je rychlost, efektivita, bezpečnost a flexibilita.

  » Celá tisková zpráva ke stažení
  » Podrobné informace o RiMatrix S (v angličtině)
  » Video z veletrhu CeBIT 2013
     
  ÚNOR 2013
  Rittal IT novinky ve světové premiéře na veletrhu CeBIT2013. Přijeďte se podívat!

  Společnost Rittal jako první na světě představuje řešení pro standardizovaná datová centra.
  Dnešní datová centra stále více nabízejí cloudové služby. Je zde jasně patrný trend směrem k "Shareconomy", což je rovněž téma letošního veletrhu CeBIT. U této příležitosti představí společnost Rittal ve světové premiéře RiMatrix S - světově první řešení pro standardizovaná datová centra – na stánku E06 v hale 11. Součástí veletržní expozice společnosti Rittal bude i řada nových a vylepšených produktů jako například chladicí jednotky LCP DX pro IT rozváděče bez centrálního chlazení, systémově testované zabezpečení pro IT aplikace v podobě Modular Safe Level E, nové PDU jednotky či bezpečnostní komory a mnoho dalšího.

  » Prohlídku expozice společnosti Rittal můžete absolvovat s česky hovořícím průvodcem, vyžádejte si ho na recepci stánku. Těšíme se na Vás!
     
  LEDEN 2013
  Novinky u řadových skříní TS 8 – chytré nápady pro rychlejší montáž

  » Potenciál pro zlepšení rozváděčů stále ještě není vyčerpán, obzvlášť, když jde o vnitřní instalaci.
  Rittal nabízí svým zákazníkům nová inteligentní montážní řešení, která umožňují velkou úsporu času a nákladů při výrobě rozváděčů. Novinky v podobě praktických inovací zahrnují nové pomůcky pro polohování, pro montáž jednou osobou, upevňování bez použití nářadí a nové montážní prostory.


  » Pro více informací si stáhněte přiložený leták nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 234 099 000.
     
  LISTOPAD 2012
  Nový TS IT rack se snap-in technologií, snadná a rychlá montáž! Make IT easy.

  » Nový TS IT rozváděč společnosti Rittal nastavuje nové standardy funkčnosti a účinnosti.
  Již v základním provedení splňuje tento rozváděč prakticky všechny požadavky kladené uživatelem na síťové a serverové rozváděče.
  Montáž většiny příslušenství se provádí bez použití nářadí, což zásadním způsobem redukuje čas montáže a také šetří náklady s ní spojené.

     
  ZÁŘÍ 2012
  Nový systém podstavců FLEX BLOCK s montáží bez použití nářadí

  » Výrazně vyšší tempo při instalaci rozváděčových skříní nyní přináší nový systém podstavců Flex-Block.
  Novinka z odolného plastu je zajímavá především díky rychlé montáži bez použití nářadí.
  Rozsáhlé příslušenství navíc dělá z podstavce funkční prostor. Jednoduše zaklapnete a je hotovo.

     
  SRPEN 2012
  Akční nabídka samostatně stojících skříní SE 8

  » Rychlejší při instalaci, stabilnější konstrukce a od 1. 9. 2012 za akční cenu.

  Neváhejte využít všech výhod systémových samostatně stojících skříní SE 8.

     
  ČERVENEC 2012
  Rozšíření modifikačního centra

  » Již od roku 2007 nabízíme svým zákazníkům možnost individuální úpravy rozváděčů ve svém Modifikačním centru ve Zdibech. Vzhledem k velkému zájmu o tyto služby jsme od 1.7.2012 rozšířili kapacitu o druhé obráběcí centrum Perforex BC 1007 HS, což nám nyní umožňuje ještě flexibilnější reakci na všechny nestandardní požadavky Vás, našich zákazníků.
     
  ČERVEN 2012
  Nabíjecí stanice Rittal

  » Společnost Rittal je mimo jiné i dodavatelem nadčasových nabíjecích stanic pro elektromobily. Ve svém areálu ve Zdibech u Prahy jsme nyní zpřístupnili nabíjecí stanici široké veřejnosti. Neváhejte a přijeďte se k nám nabít energií!
     
  KVĚTEN 2012
  CMC III - monitorování a zabezpečení rozváděče

  » Jedním z nejdůležitějších bezpečnostních faktorů v jakémkoliv podniku je ochrana dat před zneužitím. Systém CMC III reguluje a detekuje přístup do rozváděčů a zároveň zaznamenává všechny bezpečnostní parametry IT uvnitř i vně.
     
  DUBEN 2012
  Skříně s protipožární odolností

  » Skříňový systém SECURUS splňující všechny požadavky
     
  LISTOPAD 2011
  TopTherm chladicí jednotky generace „Blue e“

  » Inteligentní, cílené využití energie díky nové Eco-Mode regulaci Rittal
     
  LISTOPAD 2011
  Systémová samostatně stojící skříň SE 8

  » Miliónkrát osvědčená řadová skříň TS 8 nyní také jako „jeden celek“ s neodnímatelnými bočnicemi a střešním plechem.
     
  BŘEZEN 2011
  TopTherm ventilátory s filtrem

  » Větší tlak a vyšší aerodynamický výkon
     
  SRPEN 2010
  Kabelové průchodky

  » Průchod kabelů s osazenými konektory
     
  KVĚTEN 2010
  Topné jednotky pro rozváděčové skříně

  » Bez ventilátoru, trvalý topný výkon 10 – 150 W
  » S ventilátorem, trvalý topný výkon 250 – 800 W
     
  BŘEZEN 2010
  Kompaktní rozváděče AE

  » Bohaté příslušenství
     
  LEDEN 2010
  Nový systém nosných ramen CP-C

  » Nový systém nosných ramen CP-C.
     
  LEDEN 2010
  NOVINKA - Pevný montážní rám do TS8

  » Možnost výřezů do rozváděčů dle vašich požadavků v modifikačním centru Zdiby u Prahy.
     
  ŘÍJEN 2009
  NOVINKA!

  » Chladicí jednotky Cool efficiency - až o 45 % nižší spotřeba energie.
     
  SRPEN 2009
  Řešení pro fotovoltaické elektrárny

  » Ideální příležitost jak využít mechanismus výkupních cen nebo zelených bonusů!
     
  ČERVEN 2009
  QE Box

  19˝ nástěnná skříň
  » Robustní, universální a ideální řešení pro rozmanité IT aplikace.
     
  KVĚTEN 2009
  Rozváděč TE 7000

  » Cenově výhodné IT řešení 3 v 1.
     
  BŘEZEN 2009
  Nová generace topných jednotek TopTherm

  » Topné výkony 10 až 800 W již skladem!
     
  LEDEN 2009
  Elektronická stavebnice Ripac EASY

  » cena od 748 Kč bez DPH
        
  Rittal - Přejděte k dokonalosti